Харківський Будинок Нерухомості Пішов У Соцмережі

Тепер всі питання, пов’язані з нерухомістю, можна буде швидко і якісно вирішити за допомогою єдиної платформи «Будинок Нерухомості». Це перший подібний проект в Україні, який об’єднає в собі не тільки КП «БТІ», а й профільні департаменти. Використання матеріалів Vgorode.ua дозволяється лише за умови прямого і відкритого для пошукових систем гіперпосилання на сайт Vgorode.ua. Гіперпосилання є обов’язковим незалежно від повного або часткового цитування. Воно повинно бути розміщене у підзаголовку або у першому абзаці і вести на цитований матеріал.

будинок нерухомості харків

Бажаю всім, хто буде працювати в цій установі, щоб їхня праця була спокійною, цікавою і корисною для жителів міста. А ще хочу подякувати будівельникам, які зробили все можливе, щоб БТІ було відкрито, а харків’янам хочу сказати спасибі за терпіння, поки велося будівництво. А тепер вони зможуть користуватися тут усіма послугами», – підкреслив мер Харкова. На сторінках порталу ви знайдете багато актуальних пропозицій безпосередньо від власників будинків. Нами розроблена проста система пошуку і фільтрації оголошень, яка допоможе вам відсіяти зайве і вибрати тільки ті варіанти, які в повній мірі будуть відповідати вашим запитам. Перед тим, як приступити до пошуку, постарайтеся для себе визначити, який саме будинок ви хочете зняти, за якою ціною і в якому районі.

Також Шукають

Виготовлення містобудівного розрахунку на будівництво. Однак ви можете знайти схожі оголошення у цій категорії. Загальна площа навколо, або ж ви хочете просто будиночок у Харкові.

Оголошень Про Нерухомості В Харкові У Харківській Області

Матеріали з плашкою СПЕЦПРОЄКТ та ЗА ПІДТРИМКИ також є рекламними, проте редакція бере участь у підготовці цього контенту і поділяє думки, висловлені у цих матеріалах. Матеріали з плашкою PROMOTED та НОВИНИ КОМПАНІЙ є рекламними та публікуються на правах реклами. Редакція може не поділяти погляди, які в них промотуються.

Усі послуги з реєстрації нерухомого майна знову можна отримати у Будинку нерухомості на Павлівській площі. Для відвідувачів будуть працювати два великих, сучасних фронт-офіси із зручними зонами очікування, яка може вмістити 25 осіб одночасно. Тут буде комфортно і людям з особливими фізичними можливостями. В Харкові після глобальної реконструкції відкрили Будинок нерухомості. Будівлю міського бюро технічної інвентаризації, що розташована на площі Павловській, four investatlas.kharkov.ua, ремонтували кілька років. До оренди пропонується приміщення загальною площею 75м2, розташоване за адресою вул.