Опис Документа

«Путівник по краєзнавчих веб-ресурсах бібліотек України». Грошова частина Премії встановлюється у розмірі 3529 грн. У кожній номінації та виплачується за рахунок коштів обласного бюджету, передбачених на фінансування галузі “Культура”.

бібліосвіт інформаційний вісник

Нехай Ваш подальший життєвий шлях буде сонячним, а доля – прихильною та ласкавою. Нехай з Вами будуть поруч вірні друзі і соратники, а три зірки – Віри, Надії та Любові – завжди освітлюватимуть Ваш шлях. Неофіційний блог методиста.

Тетяна Миколаївна Юрова, Національна Академія Сухопутних Військ Імені Гетьмана Петра Сагайдачного М Львів

Користувачі мають право виносити документи за межі бібліотеки, якщо вони записані у формуляр або іншому обліковому документі. Відповідальність за точність поданих фактів, цитат, цифр і прізвищ несуть автори матеріалів. Вміст доступний на умовах Creative Commons Attribution Share Alike, якщо не вказано інше. Книги займають розум читача, надають пізнавальну користь і навіть збільшують тривалість життя.

  • Ковач, Одеським відділенням Національної спілки письменників України, журналістами “Одесского вестника”, обласним радіо.
  • Про роботу бібліотеки у минулому році було понад seven-hundred повідомлень у різних засобах масової інформації (як друкованих так і електронних).
  • Проводимо акції милосердя – збираємо речі, канцтовари, книги для будинків-інтернатів для дітей із різними фізичними вадами.
  • База посилань на сайти електронних журналів світу (релігія, медицина, соціологія, історія, економіка тощо).
  • Кількість бібліотечних документів, що видаються в читальному залі, не обмежується.
  • Або на сайті бібліотеки у випадаючому списку меню натисніть кнопку «Замовити книгу» або «Продовжити книгу», заповнити форму і надіслати нам.

Сьогодні бібліотека самостійно визначає пріоритети розвитку. Одним із них є вдосконалення бібліотечно-бібліографічного обслуговування юнацтва в одеському регіоні. Ще у 1976 році було створено методичну службу ОЮБ, основним завданням якої стало заснування спеціалізованих юнацьких підрозділів у бібліотеках області. Сьогодні на її території функціонують 777 груп, 31 кафедра, 2 відділи (мм. Іллічівськ та Одеса), 2 бібліотеки-філії (мм. Білгород-Дністровський та Ізмаїл). У 2005 році вони обслужили близько 144 продовження тут тисяч юнаків та дівчат. Слід відзначити, що протягом п’яти останніх років ця цифра постійно зростає.